Психологічна реабілітація АТО
опубліковано 16 грудня 2021 року о 15:38

До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності!

Особи з числа учасників антитерористичної операції та постраждалі учасники Революції Гідності забезпечуються послугами з психологічної реабілітації відповідно до:

- Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. №497;

- Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, членів їхніх сімей і членів сімей загиблих (померлих) таких осіб». Цього року уряд вніс зміни до вищезазначеної Постанови щодо надання безоплатних послуг із психологічної реабілітації для дружин (чоловіків) ветеранів війни.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до управління соціального захисту за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців — за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу).

Подружжя наразі може отримувати весь спектр безоплатних послуг із психологічної реабілітації. Це, зокрема, робота з психологом (спілкування, групові вправи, тестові методики, психологічні тренінги, надання відповідних консультацій і висновків щодо подальшої реабілітації тощо), проживання та харчування, відшкодування витрат на проїзд до закладу реабілітації та у зворотному напрямку. Термін психологічної реабілітації — 18 днів.

Тож ветерани, які планують пройти психологічну реабілітацію, мають подати відповідно документи: заяву й копії пільгового посвідчення, довідки про безпосередню участь в АТО/ООС, паспорта та коду. В разі надання таких послуг дружинам (чоловікам) воїнів додатково слід надати копії свідоцтва про шлюб та їхніх паспорта й коду.

Отримувач послуг несе відповідальність за достовірність даних, що містяться у поданих документах.

Подання документів, що містять завідомо неправдиві дані, є підставою для відмови особі у реєстрації заяви про отримання послуг із психологічної реабілітації.

Документи.docx

Заява псих. реабілітація.docx

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux