“Ти можеш усе! Можливості безмежні”
опубліковано 20 лютого 2020 року о 10:02

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією “Прометеус” та Асоціацією “Інформаційні технології України” (далі- Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект “Ти можеш усе! Можливості безмежні” (далі-Проект).

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на  реалізацію Програми діяльності Кабінету міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в IT-компанії.

Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних                  IT-компаніях України.

Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з  05 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси, і за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 05 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі- конкурси на вакантні посади.