Про відзначення 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
опубліковано 14 лютого 2020 року о 14:33

14 лютого о 10.00 годині в малій залі Новомосковської районної ради відбулась урочиста зустріч керівників та громадськості Новомосковського району з воїнами-афганцями та учасниками збройних конфліктів на території інших держав з нагоди відзначення 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дійна території інших держав.

Зустріч очолили голова Новомосковської районної державної адміністрації Михайло Вишневський, голова Новомосковської районної ради Наталія Книжник, голова Новомосковської об’єднаної ради ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів Вадим Січний, голови міських рад. Серед запрошених гостей були воїни-афганці та учасники бойових дій на території інших держав.

Керівництво району звернулось до присутніх учасників бойових дій із вітальним словом та вручили їм цінні подарунки та подяки за вірність військовому обов’язку, самовідданість, мужність і героїзм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Вадим Січний вручив воїнам-афганцям відзнаки з нагоди 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Урочиста частина зустрічі завершилась хвилиною мовчання, якою вшанували всіх загиблих воїнів-інтернаціоналістів міста Новомосковська та Новомосковського району. Після цього незабутнім музичним подарунком для присутніх стали виступи військового диригента, заступника начальника оркестру 194-го понтонно-мостового полку майора Івана Шерстюка та соліста КЗ «Королівський культурно-спортивний центр» Віталія Крата.