Повідомлення щодо оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новомосковського району на 2021 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)
опубліковано 12 травня 2021 року о 14:36

На виконання вимог п.4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному вебсайті Новомосковської райдержадміністрації (https://nmrda.dp.gov.ua/) 30.04.2021 розміщено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новомосковського району на 2021 рік (далі - проєкт Програми 2021) та Звіт про СЕО.

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий вигляд його змісту.

Проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новомосковського району на 2021 рік є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями районного розвитку задля динамічного, збалансованого економічного зростання на основі поліпшення бізнес-клімату та інвестиційної привабливості області для стимулювання інноваційного розвитку регіону на основі смарт-спеціалізації, для збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, що у свою чергу сприятиме забезпеченню належного функціонування інженерно- транспортної і комунальної інфраструктури, поліпшенню екологічної ситуації, підвищенню доступності та якості широкого спектра соціальних послуг, забезпеченню гідних умов життя та зростанню добробуту населення району.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Новомосковська районна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а)      дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення проєкту Програми та Звіту про СЕО проводиться у період з 14.05.2021 по 14.06.2021 включно.

б)      способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

Зауваження і пропозиції подаються до відділу економічного розвитку, торгівлі, забезпечення виконання державних програм та контролю за їх виконанням Новомосковської райдержадміністрації (51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Шевченко, 7, каб.307, або на електронну пошту: econom_nrda@i.ua).

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами - із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами - із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в)      дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням карантинних заходів громадські слухання не передбачені.

г)       орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується проекту документа державного планування

З проєктом Програми 2021 рік та Звітом про СЕО можна ознайомитися у відділі економічного розвитку, торгівлі, забезпечення виконання державних програм та контролю за їх виконанням Новомосковської райдержадміністрації.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій

Відділ економічного розвитку, торгівлі, забезпечення виконання державних програм та контролю за їх виконанням Новомосковської райдержадміністрації (51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Шевченко, 7, каб.307, або на електронну пошту: econom_nrda@i.ua), з 14.05.2021 по 14.06.2021 включно.

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux