Комісія з питань розгляду звернень громадян
опубліковано 07 листопада 2019 року о 11:50

ПОЛОЖЕННЯ

про Новомосковську районну постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при Новомосковській районній державній адміністрації

1.     Постійно діюча районна комісія з питань розгляду звернень громадян (далі – комісія) є консультативно-дорадчим органом при Новомосковській районній державній адміністрації, утвореним з метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2.     У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, постановами Верховної Ради України, розпорядженнями голови Дніпропетровської обласної і Новомосковської районної державних адміністрацій та цим Положенням.

3.       Основними завданнями комісії є:

–     розгляд звернень громадян, що вимагають термінового та комплексного вирішення за місцем їх проживання;

–     контроль та координація роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.

4.     Комісія відповідно до покладених на неї завдань бере участь у розгляді матеріалів, підготовці та складанні проектів відповідей як заявникам, так і вищестоящим органам влади.

5.     Комісія має право:

–     готувати пропозиції органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування щодо роботи із зверненнями громадян та інших питань, що належать до її компетенції;

–     у разі потреби залучати до розгляду питань, що належать до її компетенції, відповідних представників структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, фахівців підприємств, установ і організацій за погодженням з їх керівниками;

–     одержувати в установленому законодавством порядку та обсягах від структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій та органів місцевого самоврядування необхідну інформацію, документи та інші матеріали для виконання покладених завдань.

6.     Комісія під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з обласними органами виконавчої влади, структурними підрозділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, а також підприємствами, установами і організаціями району.

7.     Комісію очолює її голова. Голова комісії має заступника. Персональний склад комісії та Положення про неї затверджуються головою райдержадміністрації. У разі відсутності голови комісії або неможливості виконання ним своїх обов'язків, ці функції здійснює його заступник.

8.     Робота комісії відбувається у формі засідань. Засідання проводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць.

Рішення приймаються простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні, та оформляються у вигляді протоколу. Протокол підписується головою комісії або заступником голови комісії. Голова комісії, його заступник та члени комісії працюють на громадських засадах.

9.     Рішення комісії, прийняті в межах її компетенції, є обов’язковими для розгляду структурними підрозділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями району.

10.    Організаційно-методичне забезпечення діяльності комісії покладається на структурний підрозділ райдержадміністрації, на який покладено роботу із зверненнями громадян.


Додаток до 

розпорядження голови райдержадміністрації

18.12.2019 № Р-450/0/328-19

СКЛАД

Новомосковської районної постійно діючої комісії

з питань розгляду звернень громадян

ВИШНЕВСЬКИЙ
Михайло Володимирович
голова райдержадміністрації,
голова комісії
ПАДАЛКА
Микола Павлович
керівник апарату райдержадміністрації,
заступник голови комісії
ШАТУНОВА
Марина Володимирівна
завідувач сектору по роботі зі зверненнями громадян,
секретар комісії
КАЛЮЖНА
Наталія Петрівна
начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального
господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації

САГАЙДАК
Яна Володимирівна
завідувач сектору правового забезпечення райдержадміністрації
ПАНЧЕНКО
Сергій Петрович
начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
МАЛЬОВАНИЙ
Володимир Васильович
начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації
ЩЕРБАКОВА Олена Володимирівна начальник районного відділу освіти райдержадміністрації
СЕРГІЙЧУК
Дмитро Володимирович
начальник сектору превенції Новомосковського відділу поліції Головного
управління Національної поліції у Дніпропетровській області (за згодою)

 

                                               

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux